Somasnelle Gel – działanie

0
Rate this post

Kupując środki na żylaki martwimy się o to czy na pewno działają. Dlatego dziś somasnelle gel działaniepragniemy wam opowiedzieć o działaniu Somasnelle Gel. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tego produktu kliknij tutaj Dla tych, którzy próbowali samopomocy (patrz „Podejścia do samodzielnej opieki”) bez większego powodzenia, możesz pomyśleć o minimalnie inwazyjnej procedurze. Jeśli twoje potrzeby są czysto kosmetyczne, być może będziesz musiał zapłacić z kieszeni za leczenie pajączków i prawdopodobnie większych żył. Leczenie jest brane pod uwagę z medycznego punktu widzenia, jeśli objawy ograniczają twoje regularne działania lub jeśli żyły pękły lub spowodowały rany, które mogą być trudne do wyleczenia.

Efekty działania Somasnelle Gel Efekty działania Somasnelle Gel 

A zatem przejdźmy do rzeczy i omówmy działanie Somasnelle Gel. Zabiegi żylne przeprowadzane są przez wielu różnych specjalistów, w tym dermatologów, radiologów interwencyjnych, chirurgów naczyniowych i chirurgów plastycznych w szpitalach lub placówkach medycznych. Specjalistyczne urządzenia do leczenia żył mogą być również dostępne w twojej przestrzeni. Ważne jest, aby zbadać kwalifikacje i przeszkolenie lekarza wykonującego ten proces, w odpowiedzi na dr Emily J. Fisher, szefa dermatologii laserowej i urody w Lahey Clinic w Lexington, Massachusetts. Wyróżnia ona, że ​​możesz chcieć USG test na podstawowe problemy w głębszych żyłach nóg. Dodatkowo zaleca, abyś był pewien, że lekarz wykonujący zabieg żyły może rozwiązać problemy lub nieoczekiwane wyniki lub skierować cię do kogoś, kto może.
Minimalnie inwazyjne opcje leczenia żył nóg obejmują:

  1. Skleroterapia. Ten lek, często znany jako terapia iniekcyjna, jest często pierwszą alternatywą dla pajączków, żył siatkowych i małych żylaków. Lekarz wstrzykuje do żyły substancję drażniącą – zarówno ciecz, jak i pianę – powodując puchnięcie, sklejanie się i zamykanie. Twoje krążenie nie jest zaburzone, ponieważ zdrowe naczynia krwionośne zamykają się w celu kompensacji tego, który został zamknięty. Do niedawna większość lekarzy stosowała do skleroterapii substancję podobną do detergentu zwaną tetradecylosiarczanem sodu. Ale w 2010 r. FDA akredytowała nowy środek, zwany polidokanolem (Asclera), do stosowania na pajączki i bardzo małe żylaki. Każdy agent działa równie skutecznie; oba są ledwo bolesne i powinny powodować nietrwały obrzęk i zasinienie. Istnieje bardzo małe ryzyko reakcji alergicznej, które może być szczególnie niewątpliwe u kobiet z historyczną przeszłością ciężkich reakcji alergicznych lub astmy. Dlatego zdecydowanie powinieneś poinformować swojego lekarza, jeśli masz reakcje alergiczne.
  2. Skleroterapia jest zwykle wykonywana przez dermatologa i zwykle wymaga kilku sesji, ponieważ czasami każdą żyłę należy wstrzyknąć od jednego do kilku przypadków. Zajęcia końcowe od kwadransa do godziny; znieczulenie nie jest wymagane. Po każdej sesji będziesz musiał nosić bandaże i pończochy uciskowe przez tydzień lub dwa. Gdy krew nie przepływa już przez żyłę, rozwija się tkanka bliznowa i żyła stopniowo zanika. W leczonym obszarze mogą pojawić się brązowe ślady, jednak one również zwykle zanikają.

Terapia powierzchniowa (laser). Pajączki, siateczki i małe żylaki będą obsługiwane za pomocą lasera zastosowanego na powierzchni skóry. Lasery emitują wybraną długość fali światła, które nagrzewa się i uszkadza żyłę bez uszkadzania pobliskich tkanek. Będziesz chciał nosić okulary ochronne, aby zabezpieczyć oczy przed wszelkimi błądzącymi wiązkami lasera. Niektóre dziewczyny chcą, aby terapia laserowa polegała na wstrzykiwaniu, ponieważ nie wymagałoby to igły, ale to nie znaczy, że jest bezbolesna – poczujesz silne uczucie szczypania po aktywacji lasera. Odrętwiałe żele lub kremy mogą zmniejszyć żądło.

Działanie Somasnelle Gel – Szczegółowe informacjeDziałanie Somasnelle Gel - Szczegółowe informacje

Terapia zwykle trwa od 15 do 20 minut i nie wymaga żadnych bandaży. Możesz doświadczyć nietrwałych siniaków, swędzenia lub obrzęku, a kilka dziewcząt odkryje korekty porów i koloru skóry (ciemnienie lub rozjaśnienie) w leczonej przestrzeni, co ma miejsce, jeśli laser wpływa na pigment skóry. Po kilku dniach będziesz musiał nosić pończochy uciskowe. Twoje objawy mogą nasilić się w ciągu tygodnia lub dwóch po terapii laserowej, ale korekta wyglądu trwa dłużej. Laser podłogowy może działać lepiej niż skleroterapia w przypadku żył, które są zbyt cienkie, aby skutecznie wstrzykiwać, przypominając bardzo małe pajączki. Jest również stosowany dla osób, które uczulone są na stwardniających brokerów lub boją się igieł.
Wewnętrzne rozwiązanie (laser lub częstotliwość radiowa). Metody te, zwane także technikami endogennymi, są stosowane w leczeniu głębszych żylaków. Kłopotliwa żyła jest zlokalizowana za pomocą ultradźwięków, a do żyły wprowadza się mały cewnik (patrz „Leczenie endogenne”). Cewnik emituje energię zarówno laserową, jak i radiową, która kurczy się i uszczelnia żyłę. Podobnie jak w przypadku innych terapii, otaczające zdrowe żyły utrzymują regularny przepływ krwi. Może wystąpić obrzęk i ból, a pończochy uciskowe należy nosić przez co najmniej dwa tygodnie. Żyły powierzchniowe związane z żyłą operowaną zwykle kurczą się po remedium, ale kiedy nie, często są one traktowane za pomocą skleroterapii „kontaktowej”. Przejrzyj naszą ofertę by znaleźć również inny środek na żylaki

Działanie Somasnelle Gel – podsumowanie

Mamy nadzieje, że teraz znacie już działanie Somasnelle Gel. eter wprowadza się do żyły (A) przez mały otwór w porach i skórze. Cewnik dostarcza ścianę żyły witalności laserowej lub o częstotliwości radiowej, ogrzewając ją i powodując zapadnięcie się żyły. Żyła zamyka się, gdy cewnik jest wycofywany (B).
Lasery i częstotliwości radiowe są dostępne do analizy wyników (zasięg nawrotów obejmuje około 10%), więc wybór może zależeć od opinii lekarza z jedną lub drugą grupą
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj