Prolesan Pure – opinie

0
Rate this post

Wybierając suplementy chcemy mieć pewność, że wybierzemy najlepsze. Dlatego prolesan pure opinietak ważne są opinie użytkowników. Dziś chcemy się skupić na opiniach do Prolesan Pure. Odwiedźcie stronę produktu by uzyskać dodatkowe informacje o Prolesan Pure Ta karta prawdy zawiera informacje na temat suplementów diety odchudzających, a także podsumowania analiz dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności szeregu prawdopodobnie najpowszechniej stosowanych substancji w tych produktach.
Ponad dwie trzecie dorosłych i prawie jedna trzecia dzieci i młodzieży w Stanach Zjednoczonych jest grube lub otyłe. Czterdzieści pięć% pucołowatych osobników i sześćdziesiąt siedem% osób z nadwagą próbuje schudnąć.

Opinie o Prolesan Pure – na co uważać?Opinie o Prolesan Pure - na co uważać?

Przejrzyjmy teraz opinie o Prolesan Pure i zwróćmy uwagę na co uważać. Konsultanci ds. Dobrego samopoczucia zgadzają się, że zmiana sposobu życia – w tym przestrzeganie zdrowego sposobu odżywiania, ograniczenie zużycia kalorii i fascynowanie ćwiczeniami fizycznymi – jest podstawą do osiągnięcia długotrwałej redukcji masy ciała [4-7]. Jednak w wyniku wprowadzenia planu odchudzania i dostosowania stylu życia może być trudne, wiele osób zwraca się do suplementów diety promowanych w celu odchudzania w nadziei, że te produkty pomogą im łatwiej osiągnąć swoje cele odchudzania. Około 15% dorosłych w USA prędzej czy później w życiu stosowało suplement diety odchudzający; więcej kobiet zgłasza stosowanie (21%) niż mężczyźni (10%) [8]. Amerykanie wydają rocznie około 2,1 miliarda dolarów na suplementy diety odchudzające w postaci kapsułek (np. Tabletki, kapsułki i kapsułki) [9], a jednym z 20 głównych powodów, dla których ludzie przyjmują suplementy diety, jest zrzucenie wagi.
Suplementy diety promowane w celu zmniejszenia masy ciała obejmują wszystkie towary i są dostępne w szerokiej gamie odmian, wraz z kapsułkami, tabletkami, płynami, proszkami i batonami [11]. Producenci sprzedają te towary z różnymi twierdzeniami, wraz z tym, że zmniejszają wchłanianie makroskładników odżywczych, apetyt, tłuszcze i wagę ciała oraz poprawiają metabolizm i termogenezę. Produkty odchudzające mogą zawierać dziesiątki substancji, a niektóre zawierają ponad dziewięćdziesiąt [jedenaście]. Częste składniki tych suplementów zawierają substancje botaniczne (zioła i różne części roślin), błonnik pokarmowy, kofeinę i minerały.

W swoim raporcie na temat dietetycznych suplementów diety na odchudzanie rząd Stanów Zjednoczonych ds. Rozliczalności stwierdził, że „niewiele wiadomo na temat tego, czy suplementy odchudzające są skuteczne, ale niektóre suplementy diety są powiązane z możliwością obrażeń fizycznych”.

Wiele suplementów diety odchudzających jest kosztownych, a niektóre z tych składników towaru mogą współpracować lub interweniować z pewnymi lekami. Musisz więc wziąć pod uwagę to, co myśli się – i nigdy nie wiadomo – na temat każdego składnika w jakimkolwiek suplementie diety przed jego użyciem. Ludzie, którzy rozważają zastosowanie suplementów odchudzających, powinni porozmawiać ze swoim dostawcą opieki zdrowotnej, aby omówić potencjalne korzyści i ryzyko związane z tymi produktami. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają schorzenia, w tym wysokie ciśnienie krwi, cukrzycę oraz choroby wątroby lub serca. Jednak w oparciu o dużą ankietę ogólnokrajową mniej niż jedna trzecia dorosłych Amerykanów, którzy stosują suplementy diety odchudzające, omawia to zastosowanie z pracownikiem służby zdrowia. Więcej na stronie https://medical-library.org/odchudzanie
Suplementy diety są oznaczone na panelu Informacje uzupełniające i nie zawierają alternatywnych koktajli, leków na receptę ani leków dostępnych bez recepty. Regulacja suplementów diety na odchudzanie Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) reguluje suplementy diety, a także te promowane w celu zmniejszenia masy ciała [13]. Podobnie jak różne suplementy diety, suplementy odchudzające różnią się od leków dostępnych bez recepty lub na receptę tym, że FDA nie klasyfikuje ich jako leki. W przeciwieństwie do leków, suplementy diety nie wymagają przeglądu przedmeczowego ani zgody FDA.

Prolesan Pure – opinie – forumProlesan Pure - opinie - forum

Dobrym sposobem na znalezienie opinii o Prolesan Pure jest forum Prolesan Pure. Producenci dodatków są odpowiedzialni za ustalenie, że ich produkty są bezpieczne, a ich oświadczenia na etykiecie są zgodne z prawdą i nie wprowadzają w błąd. Jeśli FDA stwierdzi, że suplement jest niebezpieczny, może podjąć działania egzekucyjne w celu odebrania produktu z rynku lub poprosić producenta o wycofanie produktu. FDA i Federalna Komisja Handlu mogą również podejmować działania regulacyjne w przeciwieństwie do producentów, którzy zgłaszają bezpodstawne roszczenia dotyczące utraty wagi dotyczące swoich towarów. FDA nie zezwala na to, aby suplementy diety zawierały składniki farmaceutyczne, a producenci mogą nie promować suplementów diety w celu diagnozowania, radzenia sobie, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie [13].
Aby uzyskać więcej informacji na temat regulacji suplementów diety, zobacz publikację Workplace of Dietary Suplementy diety (ODS), Suplementy diety: Co musisz wiedzieć. Częste elementy suplementów diety odchudzających
Suplementy diety odchudzające składają się z wielu różnych składników. Nic dziwnego, że ilość danych naukowych uzyskanych na temat tych składników różni się znacznie. W niektórych przypadkach dowód ich rzekomych korzyści polega na ograniczonej wiedzy z badań na zwierzętach i badaniach laboratoryjnych, rzetelnie niż na danych z badań medycznych na ludziach. W innych okolicznościach badania potwierdzające stosowanie danego składnika są małe, szybkie i / lub kur wysoka jakość, co ogranicza moc wyników. W prawie wszystkich przypadkach potrzebne są dodatkowe badania, aby całkowicie zrozumieć ochronę i / lub skuteczność określonego składnika [3].
Komplikacja interpretacji wielu wyników badań polega na tym, że większość suplementów diety odchudzających zawiera wiele substancji, przez co trudno jest wyodrębnić wyniki każdego składnika i przewidzieć konsekwencje mieszanki. Dowód może istnieć tylko dla jednego ze składników gotowego produktu i żadne dowody mogą nie być dostępne dla składnika, gdy jest on połączony z różnymi substancjami. Co więcej, dawki i ilości aktywnych składników mieszczą się w szerokim zakresie wśród suplementów odchudzających, a skład produktu nie powinien być cały czas w pełni opisany w ujawnionych badaniach [14]. Badania mogą również wykorzystywać różne, a czasem nieodpowiednie metody oceny do pomiaru skuteczności danego lekarstwa.

Opinie o Prolesan Pure – podsumowanie informacji

Teraz mamy nadzieje, że wiecie już czemu opinie o Prolesan Pure są tak pozytywne. Wszystkie te elementy mogą utrudniać sprawdzenie wyników jednego badania z wynikami innego. Tabela 1 krótko podsumowuje ustalenia omówione bardziej szczegółowo w tym arkuszu rzeczywistości na temat bezpieczeństwa i skuteczności najczęstszych składników suplementów diety odchudzających. Elementy te są wymienione i wymienione w tabeli i tekście w kolejności alfabetycznej. Informacje o dawkowaniu są dostarczane, gdy są dostępne. Niemniej jednak, ze względu na to, że składniki nie mogą być znormalizowane, a wiele towarów zawiera zastrzeżone mieszanki pierwiastków, żywe związki i ich ilości mogą nie być porównywalne między produktami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj