Oferty pracy

Medical Library został stworzony, aby zbudować ciepły, przyjazny i dokładny zasób, który pomoże Ci odzyskać zdrowie. Zespół składa się z rzeczników zdrowia z różnych branż – fitness, medycyny i zdrowego odżywiania, ale także i marketingu w Internecie.

Strona ma setki tysięcy czytelników miesięcznie szukających najnowszych aktualizacji w branży zdrowia i fitness. Zaufanie społeczności, które zbudowaliśmy na przestrzeni lat, inspiruje nas do tego, aby robić i dawać więcej oraz pomagać ludziom zmieniać swoje życie.

We wszystkim, co robimy, cenimy sobie uczciwość, rzetelność i profesjonalizm.

Jeśli chcesz być częścią zespołu Medical Library , zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

1. Web Developer

Jako Web Developer w Medical Library, pomagasz w przeprojektowaniu i optymalizacji ogólnej wydajności operacji na stronie. Będziesz spotykać się i koordynować z klientami lub zarządem, aby konceptualizować i realizować ich wizje. Wymaga to od Ciebie kreatywności i umiejętności nieszablonowego myślenia. Będziesz również odpowiedzialny za techniczne aspekty strony internetowej dotyczące jej przepustowości, prędkości i obsługi ruchu.

Medical Library skupia się na zdrowiu i odżywianiu, więc jeśli te aspekty cię interesują, to ta możliwość jest dla ciebie. Cechy, których szukamy w naszym web developerze, są następujące:

 • Posiadanie dobrej komunikacji i umiejętności rozwiązywania problemów
 • Zdolność do dostarczania wysokiej jakości danych wyjściowych na czas
 • Biegłość w tworzeniu stron internetowych zarówno na front-end jak i back-end
 • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku, przy minimalnym lub żadnym nadzorze

Twoje zadania obejmują, ale nie ograniczają się do nich:

 • Tworzenie i testowanie aplikacji dla strony internetowej
 • Współpraca z innymi działami w celu pomocy w kuratelizacji zawartości i układu strony.
 • Pisanie i nadrzędne kody dla strony internetowej
 • Regeneracja strony internetowej w oparciu o najnowsze trendy technologiczne

Jeśli uważasz, że to ty jesteś tym, którego szukamy, wyślij swoją aplikację do info@ medical-library.pl.

2. Fact-Checker

Jako osoba sprawdzająca fakty w Medical Library, będziesz odpowiedzialny za weryfikację dokładności faktów podanych w naszych artykułach przed ich publikacją. Sprawdzisz fakty zawarte w artykułach bez wprowadzania zmian w ich strukturze treści.

Zostaniesz przydzielony do działu badań i będziesz współpracował z drobiazgowym zespołem, aby pomóc Ci w wykonywaniu Twoich obowiązków i osiąganiu celów organizacji.

Głównym celem Medical Library jest zdrowie odżywianie, dlatego preferowany jest uczeń szkoły medycznej posiadający wiedzę i zasoby w niszy. Biorąc pod uwagę przegląd tego, co będziecie robić, osoba sprawdzająca fakty musi posiadać następujące cechy:

 • Posiadać dobrą komunikację i doskonałe umiejętności badawcze
 • Posiadać zdolność do podejmowania świadomych decyzji
 • Zdolność do uzyskania wysokiej jakości kontroli stanu faktycznego artykułów w wyznaczonym czasie
 • Ma wgląd w bieżące wydarzenia związane z naszą niszą

Twoje zadania obejmują, ale nie ograniczają się do nich:

 • Potwierdzanie prawidłowości informacji przedstawionych w naszych artykułach: tożsamości, informacji historycznych, danych i innych niezbędnych szczegółów.

Jeśli uważasz, że kwalifikujesz się jako najlepszy dodatek do naszego rozwijającego się zespołu, prześlij swoją aplikację na info@medical-library.pl.