O nas

Dziękujemy za to, że znalazłeś czas, aby przeczytać więcej o naszej stronie, a także misji i wizji, którą staramy się osiągnąć.

Nasza misja

Wiemy, że dbanie o zdrowie nie jest łatwym zadaniem. Często nie mamy świadomości tego co nam szkodzi, a dodatkowo podejmując decyzje związane ze zdrowiem obawiamy się często czy są one prawidłowe. Strona ta powstała, byś mógł zadbać o to, aby Twój organizm być silny i cechował się dobrym zdrowiem.

Nasz zespół jest bardzo doświadczony i ze względu na to, że uczyliśmy się na błędach – chcemy umożliwić Ci uniknięcie wielu z nich.

Chcielibyśmy, aby nasze porady sprawiły, że prowadzenie zdrowego trybu życia nie będzie dla Ciebie obce i na stałe będziesz mógł prowadzić odpowiedni tryb życia dla Twojego organizmu. Twoje zdrowie jest dla nas najwazniejsze!

Nasza wizja

Każdy człowiek ma prawo do tego, aby żyć zdrowo i być świadomym podejmowanych przez siebie wyborów.

Nasz zespół

Przedstawiamy Ci nasz zespół, abyś mógł dowiedzieć się kto tworzy dla Ciebie specjalistyczne treści dostępne na stronie Medical Library:


 

Elżbieta Kownacka

Elżbieta Kownacka

elzbieta@medical-library.org

Ela jest naszym specjalistą od zdrowego odżywiania. Od zawsze wiemy, że jakikolwiek problem związany ze stosowaniem odpowiedniej diety czy też tworzeniem zdrowych koktajli odchudzających, albo bomb witaminowych rozwiąże w kilka minut. Ela uwielbia jeździć na rolkach i chętnie opowiada o tym sporcie innym.

 


 

Piotr Desol

Piotr Desol 

piotr@medical-library.org

Piotr kocha każdy rodzaj sportu. Jest trenerem personalnym pracującym w znanej sieci siłowni i klubów fitness. Pisze dla Ciebie o tym, jak uprawiać sporty bezpiecznie i skutecznie.

Od pół roku fascynuje się Crossfitem, także już niedługo dowiecie się także więcej i na temat tego sportu!

 


 

Agnieszka Henisz

Agnieszka Henisz

agnieszka@medical-library.org

Agnieszka posiada ogromne doświadczenie w tematach zdrowotnych. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Katowicach, a także non stop szkoli się na certyfikowanych szkoleniach związanych z najpopularniejszymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Dzięki niej tematy zdrowotne są bardzo prosto i ciekawie opisane, a Ty możesz skorzystać z praktycznych wskazówek.

 


Zostań z nami w kontakcie!

 

Medical Library – siedziba firmy:

ul. Poznańska 16/4 

00-680 Warszawa