Cena Purefit Keto

0
Rate this post

Chcemy mieć dostęp do najlepszych środków na odchudzanie ale zwykle odstrasza nas cena. Nie inżynieria genetyczna musi tak być zawsze. Dlatego dziś chcemy omówić cenę Purefit Keto, a po dokładne informacje o produkcie genetyka udajcie się na stronę Purefit Keto advanced weight loss – forum – w aptece – niebezpieczny  – składniki – amazon W ocenie opłacalności programów i tabletów ekonomicznych, program Weight Watchers i lek Qsymia wykazały najlepszy biotechnologia stosunek jakości do ceny. Rutynowa Jenny Craig przyniosła inżynieria genetyczna najlepszą utratę wagi, ale była również najbardziej kosztowną przetestowaną opcją, zgodnie z Erikiem Finkelsteinem w Duke-Nationwide College of Singapore (NUS) Graduate Medical School i Duke International Health Institute.

Cena Purefit keto – podstawy – diagnostykaCena Purefit keto - podstawy

Cenę Purefit Keto omówimy wam od podstaw. Odkrycia, ujawnione w czerwcowej sytuacji czasopisma Obesity, dostarczają ważnych danych na temat korzyści zdrowotnych i odchudzania za dolara wydanego, ponieważ przewoźnicy ubezpieczeniowi myślą o ochronie programów redukcji masy ciała i leków.
„Epidemia otyłości wywołuje krytyczny wpływ na dobre samopoczucie i koszty, więc pracodawcy i płatnicy trzeciej diagnostyka okazji zaczynają zastanawiać się, jak zapewnić ochronę pakietów genetyka odchudzających biotechnologia w biznesie”, powiedział starszy twórca Finkelstein, profesor w Duke-NUS i Duke World Well being Institute. „Te wyniki pomogą im w podejmowaniu wyższych decyzji zakupowych, aby zmaksymalizować pozytywne aspekty dobrostanu przy użyciu dostępnych źródeł.”
Finkelstein i asystentka analityczna Eliza Kruger po raz pierwszy dokonały przeglądu literatury, aby ustanowić zbyt wysokiej jakości badania medyczne dostępnego na rynku planu żywności / planów życia i leków z udowodnionym zmniejszeniem masy ciała o rok lub dłużej. Zmniejszenie masy ciała mierzono, gdy chodzi o bezwzględną zmianę w niewłaściwie rozmieszczonych kilogramach w porównaniu z grupą kontrolną, diagnostyka w której pacjenci przeszli interwencję o niskim koszcie / niskiej głębokości lub placebo w przypadku badań farmaceutycznych.

Trzy plany redukcji masy ciała / programy życia i trzy leki spełniały standardy włączenia do oceny opłacalności: Weight Watchers, Jenny Craig i VTrim, wraz ze spalaczami tłuszczu Qsymia, Lorcaserin i Orlistat.

Wiele produktów zastępujących posiłki zostało wykluczonych, mimo że wykazywały pewne sukcesy w odchudzaniu – wraz z Medifast, Optifast i Slimfast – w wyniku czego nie spełniały jednego lub więcej standardów włączenia. Dodatkowo wykluczono biotechnologia operację odchudzania. Pod względem kosztów udowodniono, że Weight Watchers jest inżynieria genetyczna najtańszą diagnostyka interwencją, składającą się z mediany rocznej wartości 377 USD. Oczekiwany roczny koszt dla klientów Vtrim wyniósł 682 USD. Ze względu na stosunkowo wysoką cenę posiłków Jenny Craig była to najbardziej kosztowna interwencja, której roczny koszt przekraczał 2500 USD.
Przewidywane roczne koszty pigułek dietetycznych wyniosły 1743 USD dla Lorcaserin; 1518 USD dla Orlistat; i 1363 USD za Qsymia.

Cena Purefit Keto – dodatkowe informacje – genetykaCena Purefit Keto - dodatkowe informacje

Przedstawimy wam teraz dodatkowe informacje o cenie Purefit Keto. Powszechna utrata masy ciała w ciągu jednego roku wahała się od 2,4 kg (około 5 funtów) dla obserwatorów wagi do 7 funtów (szesnaście kilogramów) dla Jenny Craig. Te na Orlistacie inżynieria genetyczna niewłaściwie ułożyły 2. kilogramy (nieco ponad 6 kilogramów), podczas gdy na Vtrim i Lorcaserin oba genetyka straciły diagnostyka medianę wynoszącą 3,2 kg (około 7 funtów). Redukcja masy ciała u Qsymii wynosiła średnio 6,7 kg (raczej mniej niż 15 funtów).
Oparta głównie na danych dotyczących opłat i utraty wagi, typowa cena za niewłaściwie umieszczony kilogram wahała się od 155 USD za kg w przypadku obserwatorów wagi do 338 USD lub więcej w przypadku Jenny Craig. Qsymia dostała się tutaj w cenie 232 USD za kg.Kiedy biotechnologia ocena została przedłużona od kosztu za kilogram utraconego do ceny za skorygowany o jakość życia oszczędzonego o 12 miesięcy (QALY), naukowcy odkryli, że Weight Watchers i Qsymia potwierdziły najbardziej efektywną wartość genetyka pieniężną. QALY są często wykorzystywane do porównywania wartości wybranych innowacji dobrostanu, przy czym interwencje o wysokiej wartości zwykle poprawiają QALY w wysokości 50 000 USD lub wyższej. Po więcej informacji kliknij tu 
„Osoby odpowiedzialne za kształtowanie polityki nie postrzegają wartości jako niewłaściwie inżynieria genetyczna umieszczonej wartości za kilogram, jednak ci, którzy informują ich, że interwencja biotechnologia poprawia QALY o ponad 50 000 $ za zaoszczędzoną QALY, uznają to za równie dobrą genetyka wartość za gotówkę”, powiedział Finkelstein . W pozostałych diagnostyka interwencjach dodatkowa redukcja wagi osiągnęła wartość wyższą niż to, co płatnicy z trzeciego spotkania mogą być bardziej narażeni na ryzyko bez ważnego podziału wartości przez uczestników.

„Chociaż ograniczenie rosnących problemów związanych z wagą jest kwestią kluczową dla dobrobytu publicznego, pracodawcy i płatnicy trzeciej okazji wahają się, czy nie zainwestować dużych pieniędzy w metody redukcji wagi firm” – powiedział Finkelstein.

„Patrząc jednak na wartość niewłaściwie umieszczoną lub zaoszczędzoną QALY, obserwatorzy wagi wydawali się najlepsi, ponieważ są najtańsze. Qsymia potwierdziła również genetyka dobrą wartość gotówkową, ponieważ dodatkowe zmniejszenie inżynieria genetyczna masy przyniosło dość niski koszt. Aby pozostać agresywnym, przeciwne pakiety będą musiały biotechnologia zarówno zwiększyć korzyści i / lub ograniczyć koszty, być może poprzez podział wartości lub różne strategie motywacyjne. ”

Cena Purefit Keto – wnioski – inżynieria genetyczna

Mamy nadzieje, że dzięki naszemu artykułowi wiecie już skąd wizęła się cena Purefit Keto.Finkelstein jest płatnym konsultantem ds. Marketingu w Jenny Craig, Weight Watchers, Takeda, Orexigen i Vivus, Inc. Reporter Kruger nie ma konfliktów interesów. Dane inżynieria genetyczna wykorzystane diagnostyka w analizie genetyka wysokiej jakości życia uzyskano z wcześniejszego grantu firmy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj